Visiškas ne Imanuelis

Šios apžvalgos herojus daugeliui jau turbūt gerai pažįstamas. Tai žymus visuomenės veikėjas, genialios politinės sistemos pertvarkos autorius, paksistas, kedistas, sovietologas ir dar daugybės galų specialistas. Jis… ypatingas.Šiaip jau dauguma mano aprašomų veikėjų turi vienokių ir kitokių problemų su realybės suvokimų ar logiką, bet Kantas kognityvinį disonansą pakėlė į visai naują lygį.

Bendras vaizdas

Pats blogas gan neskoningas, švelniai tariant: tarp begalė akį rėžiančių banerių, galiausiai susilieją į vieną vaizdą:

Tačiau, krūvoje mirgančių gif’ų šiaip taip atkapstęs kategorijų sąrašą leidausi į artimesne pažintį su Kanto istorijos supratimų.

Suprasti, tai ką jis rašo be galo sunku. Pvz., jis teigia, kad Lietuvos valstybės nebuvo, nes iki XVI a. nebuvo lietuviškų knygų: o visa tai, ką jus žinote apie Lietuvos istoriją- sovietų melas.

Nors kita vertus- sovietus Kantas labai myli ir gerbia (ypač Staliną), ir dėl visko yra kalti žydai. Dar amerikonai, kapitalistai ir pedofilai, bet jie- iš esmės tie patys žydai. Kantui žydų kaltė dėl viso blogio pasaulyje neabejotina ir pats žydų egzistavimo faktas tai puikiai įrodo. Beje, apie žydų egzistavimą- apie juos jis žino ne per daugiausia: Landsbergis jam irgi žydas, o tai, kad judėjiškas kalendorius truputi skiriasi nuo krikščioniško, sukėlė šoką ir pamąstymus apie čigonus (jie su judaizmu kaip ir nieko bendro neturi, bet tokie minties šuoliai- Kanto firminis ženklas).

Braidžiojant po šį prostalinizmo ir antisemitizmo jovalą (daugiau nei pusei šio blogo įrašų galima taikyti BK), dažnai apima jausmas, kad tai kažkokie šizofreniko užrašai, kuriems realybė jokios įtakos ne tik kad neturi, tačiau netgi bent koks šio pasaulio bandymas susisiekti Kantu pasmerktas nesėkmei (kaip iliustruoja Zeppelinus bandymas).

Taigi pora pavyzdžių:

Žalgiris ir žydai

Pats straipsnis- paveikslėlis, kaip visada- durnas ir nesuprasi, kas norėta tuo pasakyti.

Kantas praneša 4 dalykus:

1. Lietuvos vardas pirmą kartą paminėtas Kvedlinburgo analuose aprašant vyskupo Brunono Kverfurtiečio žūtį Prūsijos ir Lietuvos pasienyje 1009 metų

2. Žydų atsiradimas Lietuvoje susijęs su tragiškais įvykiais Vakarų ir Centrinėje Europoje XI-XII amžiuje

3. Pirmieji įstatymai, kurie mini žydus buvo Vytauto privilegijos Trakų žydams 1388 m

4. Žalgirio mūšis- 1410 m. liepos 15 d.

Po to pridedamas XIX a. etninės lietuvių situacijos žemėlapis su prierašų

Dabartinis Klaipėdos uostas kaip tarptautinės prekybos centras Klausimų kyla?

Na, kad jau ponas teikėsi paklausti, tai vieną turėčiau. WTF?

Komentaruose lyg ir aiškėja, kas tuo norėtą pasakyti: Žydai, kurie kaip tik tuo metų ėmė veržtis į Lietuvą, „nupirko“ Žalgirio mūšį tam, kad uždėtų savo rankas ant Klaipėdos.

Bet geriau nuo nesidaro: jeigu jau taip, tai kodėl jie jos nepasiėmė? Klaipėdos klausimas iškilo tik po 509 metų. Nekokia investicija, jei jau taip.

Keisčiausiai šioje kompanijoje atrodo Brunonas, kuris su Žalgirio mūšių (ir aplamai vėlesne Lietuvos istorija) nieko bendro neturi. Visgi, Kantui krikščionybė: žydų išsigalvojimas ir jų sąmokslo prieš žmoniją dalis, taigi Brunonas- pirmasis jų agentas Lietuvoje (tas ir norėta pasakyti paryškinant žodį „vyskupas“).

Tik nuo to dar blogiau: jeigu krikščionybė žydų rankose, tai Klaipėdą jie kontroliavo nuo 1258 m.

Mano klausimas tebegalioja: WTF?

Na ir priedui dar totoriaus paveiksliukas paaiškinant, kad žydai „Žalgiriui“ prisamdė išdavikų totorių. Išdavikų, nes

Islamas totoriams neleidžia su žydais turėti gerų santykių

Šiaip jau tai atvirkščiai: islamo požiūrių žydai ir krykščionis stovi aukščiau visų kitų nemusulmonų (mat Mahometas save laikė paskutiniuoju Dievo pranašų, o Koraną- kaip ir trečiąją Biblijos dalimi).

Be to, kaip teigia pats Kantas nei Lietuvos valstybės, nei jokių mūšių nebuvo, čia viskas sovietų išgalvota.

Lietuvos vėliava

Esu jau rašęs apie Lietuvos vėliavos afrikanizaciją. Šios genialios teorijos autorius, pasirodo yra Kantas.

Gyvenimo kritikas yra įsitikinęs kad vakarų kapitalistai iš (=žydai) daro Lietuvoje tai, ką prieš šimtą metų darė Afrikoje, taigi:

Net vėliavos Lietuvos nepriklausomybės proga nebuvo leista parinkti. O davė užsienio investuotojai nurodymus, kokiomis spalvomis nusidažyti. Šito fakto daugelis nežino, bet pateikiu paveiksliuke elementarų palyginimą – tikiuosi, neabejosite šia akivaizdžia Vakarų kapitalistų pajuokos simboline prasme.

Juk A.Brazauskas ne šiaip sau sakė “…skuduras..”, o jis buvo teisus

Ar man taip tik pasirodė, ar Kantas rimtai mano, kad Lietuvos vėliava buvo sukurta 1989 m.?

Nepaisant to, kad Afrikos vėliavos kaip minimum 40 metų jaunesnės už lietuvišką, kapitalistų sąmokslas akivaizdus.

Na o po to, kai dar netyčia pažiūrėjo televizorių, paaiškėjo ir papildomos sąmokslo detalės: tai buvo Didžiosios Britanijos kapitalistai.

Mat Birma yra buvusi pastarosios kolonija, o dabartinė jos vėliava yra tokia:

Šiuo konkrečių atvejų, tai ne daugiau nei sutapimas, ir beje, anti-britiško pobūdžio, mat ši vėliava buvo sudaryta panaudojant vienos birmiečių partijos vėliavos spalvas ir naudota kaip Birmos valstybės simbolis 1943-1945 m.

O sutapimas su Lietuvos vėliava atsirado tik dabar, mat Antrojo pasaulinio karo variantas vietoje geltonos turėjo daug maž oranžinę spalvą. Ši simbolizavo budizmą ir jos atspalvis buvo panašus į budistų vienuolių drabužių spalvas. 2010 m., keičiant vėliavą buvo pasirinktas labiau konvencinių spalvų derinys.

 

Įdomus personažas tas Kantas, ką jau čia daugiau ir bepridursi…

Share
This entry was posted in "Kantas", Komunizmas and tagged , , , . Bookmark the permalink.

14 Responses to Visiškas ne Imanuelis

 1. Antanas says:

  Psichas jis, nenormalus

 2. kreivarankis says:

  Tas kelnių kantas, tai debilas su patentu. Bet apskritai jį analizuot čia jau psichiatro darbas. Čia jau ne apie tai ką jis rašo reikia galvoti, nes visa jo pezalynė yra beviltiška, o gilintis į jo ligą.

  • Mano ex psichologiją studijavo, tai kiek prisimenu, toks atotrūkis nuo realybės lyg ir su šizofrenija (ar kaip ten ją taisyklingai rašyti) siejamas. Nors velniai žino, čia jau visam konciliumui darbo.
   O ir prokurorui veiklos atsirastu.

   • kreivarankis says:

    Prokurorui darbo -- vienareikšmiškai. Beje „Labas Lietuva“ atveju irgi tas pats atvejis -- genocido neigimas. O patrauktas jis atsakomybėn tik už šmeižtą ir už raginimą susidoroti. Kas dėl šizofrenijos, tai kantui netinka. Matai, šizofrenija tai lyg ir gyvenimas juoda-balta linija, o jis iš visko sprendžiant toks yra nuolat. Čia jau greičiau silpnaprotystė. Dar yra tai, kad tipo šizofrenikų smegenys ligos paaštrėjimo momentais gali veikti su dvigubai didesniu pajėgumu nei normalaus žmogaus (dėl to jie tinkami finansinių nusikaltimų planavimui -- aišku, specialus žinių bagažas irgi būtinas). Kelnių kanto nu niekaip tokiomis smegenų galimybėmis neįtarsi.

 3. Gediminas says:

  daunu daunas nematytas

 4. Vladas says:

  Na ir pagerbiai tu tokį idiotą savo įrašu, čia net nenagrinėjus jo psichinių sutrikimų aišku ,kad jam su galva negerai…

 5. Laura says:

  Čia akivaizdus kažkok nepilnavertiškumo (?) kompleksas pas žmogų. Klausimas tik ar peikti, ar užjausti 🙂

 6. Kalvis says:

  o tu rimtai dabar isvardines keleta tokiu priezasciu paneigianciu lietuvos afrikanizacijos projekta manai kad ji paneigei?

 7. jomajo says:

  gal ir tamsta teisus, tik to teisumo aprasyme nematyti, visa argumentacija ‘fucking annoying’ baneris ir kazkokios dvi neesmines klaideles pastebetos. nors siaip kantas kaip ir Kantas -- gal ir sizofrenikai

 8. Vytautas says:

  na sito blogo autorius tai tikrai ligonis 🙂 jis viska aiskina protu 😀 gaila taves ,paklydes esi 🙂