HEIL HITLER SARMATIA

[čia dar vienas ad hoc postas aprašantis mano paskutinio pusvalandžio veiklą]

Nelabai gyvybingas sarmatas.lt forumas šiandien atgijo su nuostabia žinia: „Sarmatija – ji jau nebėra vien mūsų protėvynė“. Turint omenyje, kad sarmatų supratimų, kone visas pasaulis išsivystė iš sarmatų, tai regis gan džiugi žinia, kad vis daugiau žmonių atranda savo šaknis.

Taigi, atsidarau naująją forumo temą ir… hmmmmm, man tai šį tą primeną

Ne tai, kad kažką konkrečiai, bet tokia stilistika paprastai siejama su vienu politiniu judėjimu.

Taigi pagooglinu (nes arvydas nematė reikalo duoti kokiu tai nuorodų). Pirma nuoroda, aišku į wikipediją.

 

„Thule-Sarmatia yra kultūrinių studijų grupė įkurta 2004 m. Bulgarijoje, Ukrainoje ir Rusijoje“.

Straipsnelis ir tik angliškoje versijoje. Greičiausiai rašytas vieno iš kultūrinės organizacijos narių.

Angliška wiki yra administruojama daugiausia angliakalbio pasaulio atstovų, kuriems Rytų Europa dažniausiai yra hic sunt dracones, o pats organizacijos tinklalapis rusiškas, tai niekam ir neužkliuvo.

Visgi „ View history“ skyriuje vienas taisymas pakomentuotas“ „Tai yra kultūrinė, edukacinė ir mokslinė organizacija! Ne politinė!“- taigi kažkas buvo perrašęs šitą puslapį.

Netgi jeigu ir nemokate rusiškai, įtarimų turėtu sukelti tas faktas, kad „kultūrinių studijų grupė“ prisistato kaip „The Great Sarmatian Brotherhood – Kimmerian Axis – Guardians of Tradition“- čia jau ne tik neonaciams būdinga terminologija, bet ir tiesioginė aliuzija į Ašį.

Be to, kaip esam informuojami, Thule-Sarmatia artimai bendradarbiauja su tokiomis kultūrinėmis organizacijomis, kaip Thule-Seminar ir Comunita Politica di Avanguardia.

 

Greitosiomis permetus pati tinklalapį, net neskaitant, akis užkliūna už nuotraukų iš kultūros mėgėjų meet‘o (o kas gi daugiau tai galėtų būti?)

O dar šoniniai laukeliai (side bars): „NEW RIGHT INTERNATIONAL“ (naujoji dešinė- tai dabartinis neonacių savivardis). O žemiau- ištisa serija neonacių saitų. Vienas netgi turi 14 savo pavadinime (neonacių žargonų tai reiškia Adolfą Hitlerį- A ir H yra 1 ir 8 vokiečių abėcėlės raidės. Atitinkamai 88 reiškia „Heil Hitler“).

 

Taip, tai grynai edukacinė ir mokslinė kultūrinių studijų organizacija.

Kuri priklauso vienam žymiausių pasaulio edukacinių susivienijimų „Pasaulinė nacionalsocialistų sąjunga“.

Share
This entry was posted in Sarmatai and tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.