Labas, Stalinai!

Andrius, rašantis „Labas, Lietuva!“ blogą jau senokai lietuviškame internete tapo sinonimų žodžiui „šudas“.

Tiems kam dar nežino: tai kažkokio aukšto kompartijos veikėjo sūnelis, niekaip negalintis susitaikyti su faktų, kad nomenklaturinės privilegijos, dariusios jo vaikystę tokią saldžią, dingo amžinai. Bet dabar net ir tuo jau nebelabai turi laiko skustis, nes išsijuoses dergia savo ex- (dabar užsisėdo ant kažkokios Joanne Whelan. Šita, jei gerai suskaičiavau bene trečia, išdergta jo bloge). Aplamai tai visas blogas necenzuriniai verkšlenimai, koks nemielas jo gyvenimas ir kaip jam visi kenkia ir kaip buvo gera gyventi Čiurlionio gatvėj.

Bet suranda laiko ir seniems pomėgiams.

Porą žodžių apie Josifą Staliną

Net nežinai žmogus nuo kurio galo ir pradėt. Gal nuo to, kad šituos „uždavinius“ Stalinas sprendė dar prieš karą? Ir kad gerokai daugiau nei 20 000 000 žmonių žuvo vykdant tą niekam naudos neatnešusią industrializaciją ir kolektyvizaciją? Stalininė industrializacija privarė miesto gyventojus prie bado.

Reikejo keisti žmonių mentalitetą staigiai ir operatyviai. Kad eitų dirbti, nebanditautų ir civilizuoti būtų

Todėl sukūrė sistemą, kuri remėsi vagystėmis ir darbo simuliavimų.

įdiegtas skundimas. Piliečiai pradėjo mokytis kultūringų bendravimo pagrindų rodant tarpusavio pagarbą. Priešingu atvėju, vakare pasigirsdavo „Atidarykite, ypatingoji komisija!“. Šis uždavinys buvo įvykdytas puikiai.

Words failed me.

Reikejo mokyti tautų draugystės pagrindų. Kad nesigirdėtų „supistas čiukčius“ ir pan., pradėtos tremtys.

Kova, su rasismų, tsakant. Jau nekalbant apie teigynio apsurdiškumą, kuris iš ištremtųjų buvo bet dėl akių apkaltinatas rasizmų?

Mokslas augo kaip ant mielių.

Dėl to nesiginčysių.

Norėtusi papildomai pažymėti, kaip J. Stalinas kovojo su korupcija. Yra žinoma, kad J. Stalinas sugebėjo įdiegti socialinę lygybę panaikindamas „klases“. Vietoj klasių susiformavo vadinami sluoksniai, kuriuos sudarydavo piliečiai dažniausiai pagal savo profesinę veiklą. Sluoksniai nedominuodavo vienas prieš kitą. J. Stalinas, kovodamas prieš profesinius nusikaltimus, vykstančius dažniausiai dėl resursų paskirstymo (padalijimo), bausdavo ištisus sluoksnius. Prasivogus maisto prekių parduotuvės vedėjui, lėkdavo iš darbo visi miesto maisto parduotuvių vedėjai. (Žinoma, jie nebuvo išmetami į gatves.) Tokiu būdu buvo užtikrinamas efektyvus įvairių sluoksnių fukcionavimas infrastruktūros aptarnavimui.

Ar galimas dar didesnis kliedesis?

Taip galimas.

Lietuvos pseudo heraldika

Aš bandžiau kažkaip komentuoti, bet pati mintys, kad Lietuvos trispalvė „svetimų rankų sukurtas pakaitalas“ arba, kad Landsbergis (ir nuo kada jis žydas?) „prastumė“ Gediminaičių (o ne Gediminaičio) stulpus….

Na, tai krenta žemiau bent kokio įmanomos kritikos.

Nors net ne tai debiliškiausias posto momentas. Laimėtojas šioje kategorijoje yra:

Nesiginčiju, kad Andrius aplinkoje LTSR vėliava buvo gerbiama, bet kad ji sukurta Lietuvos darbo liaudies?

Share
This entry was posted in Komunizmas, „Labas, Lietuva!“ (Andrius Burlėga) and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

11 Responses to Labas, Stalinai!

 1. Andrius says:

  Skaityk, domekis, kritikuok. Korupcijos naikinimo planas buvo aprasytas detaliai Russkyi zurnal /vienas is intelektualiausiu zurnalu Rusijoje/ antrame numeryje.

 2. Johnsonas says:

  Autoriui

  „Landsbergis (ir nuo kada jis žydas?)“ -- čia jum kaip supratau naujiena kad Landsberg yra žydo pavardė ? 🙂

  Chillout, yra ir daugiau -- Zinger, Šarkin, Vinokur.. galima vardinti vardinti, bet kas iš to -- geriau susitaikyk su realybe.

  Tada nereiks vargti rašant, kad vienas blogeris toks, o kitas anoks. Jei kas nors nepritaria tau vadinasi tai yra jo nuomonė(na ir kas kad pasitaiko keiksmų, o tu gyvenime nesikeiki lyg :D), o nuomonė subjektyvus dalykas -- šitą atsimint turi. Tai tiek 🙂

 3. kreivarankis says:

  o iš kur jūs žinote, kad „Labas Lietuva“ autoriaus tėvas buvo „aukštas kompartijos veikėjas“?

  • Čia dar iš tų laikų, kai „Labas, Lietuva“ glaudėsi blogspote. Tada jis buvo įsivėlęs į ginčus (dalį jų perspausdino „Leftas“) dėl gyvenimo kokybės okupuotoje Lietuvoje. Šlovindamas praeitį jis ir pasipasakojo apie savo vaikystę- kaip jo tėvai buvo „tarnautojai“, gyvenę į kambarių butę, kaip jo šeimoje visi turėjo mašinas ir tas buvo visai naturalus dalykas.
   Kuriai sovietmečio klasei priklausė jo šeima nuspėti visai nesunku. Tiesa sakant tai ir spėti nereikia.

 4. labaslietuva says:

  Nu ir kam cia man tendencija kelti?

 5. Kęstas says:

  Bet kodėl Andrius bijo prisistatyti tikruoju savo vardu ir pavarde? Ardėl to, kad tėvas buvo aukštas komiteto narys?

  • Tai regis čia ir yra jo tikrasis vardas, buvo kažkur ir pavardė išlindusi.
   Šiaip jau tai visai naturalu, kad internautas nelabai nori „postinti“ savo asmens duomenų (ir ne tiek jau mažai „Labas, Lietuva“ turinio paskirta autoriaus biografijai).

   P.S. Abėjoju ar jo tėvas buvo CK narys, bet kažkuriam kitam komitetui tai matomai priklausė.

 6. jomajo says:

  ka galiu pasakyt, nykuma tie tavo komentarai ir analizes, totali nykuma. neaisku ar kvailas ar siaip neturi ka pasakyt, apart kazkokiu primetytu soundbite’u i atrinktas kitu blogeriu detales, vietoj kazko argumentuoto ir dokumentuoto. way to go, way to go mokantis. arba kaip sake dede Leninas -- mokytis, mokytis ir dar karta mokytis